Over de activiteit

In natuurgebied Waterdunen leven vele kustvogels op de slikken en de schorren. Om te voorkomen dat hun leefgebied verdwijnt gaan we aan de slag. Op vrijdag 14 maart van 9.00 tot 13.30 uur steken we onze handen uit de mouwen!

Samen met de beheerder van Stichting Het Zeeuwse Landschap ga je aan de slag in het getijdengebied met het snoeien en zagen van van kleine bomen en struiken.
Zo zorgen we ervoor dat de slikken en schorren niet verdwijnen en de kustvogels hier kunnen foerageren, rusten en broeden. 

Wij regelen deze dag het gereedschap, een kop koffie en een warme kop soep om mee af te sluiten. Neem jij je oude kleding en stevige schoenen mee?

Zin gekregen om een dag lekker in de natuur te werken? Schrijf je in!

zilverreiger waterdunen

Aanmelden

Doe je mee? Klik dan hier om je aan te melden voor deze activiteit van NLdoet!

Gerelateerde activiteiten

Ontdek meer natuur en activiteiten in Zeeland

Er is zo veel te beleven in Zeeland. Ga voor meer activiteiten en wandelroutes naar het overzicht.

Bekijk meer activiteiten

Veelgestelde vragen

Leuk dat je dit overweegt. Hier lees je alles over de verschillende soorten vrijwilligerswerk die er mogelijk zijn, wat ons vrijwilligersbeleid is, de ervaringen van onze vrijwilligers zelf en hoe je met onze vrijwilligerscoördinator in contact kunt komen.

In diverse gebieden is het mogelijk om een excursie op maat te organiseren. Hier lees je meer over de mogelijkheden en kun je eenvoudig een online aanvraag doen. Doe dat wel minimaal 2 weken voor de gewenste datum, zodat we je een gericht aanbod kunnen doen.